KTO JEST Z NAMI

NA POKŁADZIE

Będąc w Lean&Green dołączasz do grona firm, które wyznaczają nowe standardy w walce z emisjami. To dla nas ważne aby wspólnie ściślej współpracować na rzecz redukcji.
Zapraszamy do programu L&G!
boruta-mateusz

Szanujemy fakt, że Twój biznes jest dla Ciebie najważniejszy. Wyznajemy filozofię WIN-WIN, a w przypadku Lean&Green nazywamy ją „Zielone jest Zielone”.  Usprawniasz firmę, redukujesz koszty, podnosisz wydajność, więcej zarabiasz, a przy okazji redukujesz emisje CO2.

MATEUSZ BORUTA

Dyrektor Zarządzający
ECR Polska

maczkowska-ciborowska-izabella

Członkostwo w Lean&Green otwiera przed partnerami nowe możliwości zwiększenia efektywności procesów biznesowych jednocześnie pozytywnie wpływając na środowisko. Wierzę, że współdziałając możemy budować efektywne i zielone łańcuchy dostaw! Chcemy dzielić się naszą pasją do zrównoważonego rozwoju i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w programie Lean&Green.

IZABELLA MACZKOWSKA-CIBOROWSKA

Country General Manager
CHEP Polska i Bałtyki

glinkowski-jerzy

Współpraca z Lean&Green daje szanse na konkurowanie ze zmianami klimatycznymi, nie ze sobą. Gorąco zachęcam producentów, logistyków i retail, do połaczenia sił w redukcji CO2. Konkurujmy na półce, nie na drogach.

JERZY GLINKOWSKI

Head of Supply Chain Poland and Baltics at Unilever

bartuzi-lucyna

Lean&Green stawia przed uczestnikami wspólny cel – odwrócenie niekorzystnych zmian klimatycznych. Wierzę, że dzieląc się wiedzą i doświadczeniem możemy rozwijać się w sposób zrównoważony i sprawniej redukować emisję CO2.

LUCYNA BARTUZI

Menedżer ds. Procesów Logistycznych
Jeronimo Martins Polska S.A.

dopierala-piotr

Nasze działania doskonale wpisują się w filozofię programu Lean&Green – usprawniając firmę równocześnie redukujemy koszty i podnosimy jej wydajność, a przy tym zmniejszamy nasz ślad węglowy. To systuacja win-win, dlatego Auchan już dziś z przekonaniem walczy o drugą gwiazdkę.

PIOTR DOPIERAŁA

Dyrektor Logistyki i Supply Chain
Auchan Retail Polska

brzezinski-pawel

Jeśli jeszcze tego nie robisz, to uczestnictwo w Lean&Green zmotywuje Twoja firmę do systematycznego zbierania niezbędnych danych do mierzenia i analizowania Twojego śladu węglowego. To podstawa, by móc usprawniać swoje procesy. Dzięki Lean&Green zobaczysz, że to nie musi być trudne. Uzyskasz pomoc i potwierdzenie, że robisz to dobrze.

PAWEŁ BRZEZIŃSKI

Programme Development Manager
ECR Polska

Dołącz do nas!