co zyskujesz posiadając

CERTYFIKAT

PODSTAWOWE KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY

2

Lepsze relacje z partnerami biznesowymi

Dzięki Lean&Green zbudujesz lepsze relacje z dotychczasowymi oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi. Coraz więcej firm w Polsce z pełną odpowiedzialnością wpisuje w DNA swojej działalności zrównoważony rozwój, będący w zgodzie z naszą planetą. Zapewne masz świadomość, że walcząc o nowe kontrakty, Twoja wrażliwość na aspekty środowiskowe jest coraz ważniejszym czynnikiem wyboru. Lean&Green jest doskonałą legitymacją i potwierdzeniem Twojego zaangażowania w tej kwestii.

5

Korzystasz z doświadczeń blisko 600 europejskich firm

Przystępując do Lean&Green trafiasz do społeczności, która chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami. Wybierając inwestycję czy innowację będziesz miał pewność, że sprawdzi się w twoim modelu biznesowym. Wiesz co zadziała w Twojej firmie najlepiej, na jakie efekty będziesz mógł liczyć, kiedy inwestycja się zwróci.

3

Wykorzystaj Lean & Green w promocji Twojej firmy

Żyjemy w świecie, w którym wizerunek firmy jest szczególnie istotnym elementem biznesu. To jak nas widzą klienci, pracownicy, my sami, jest niezmiernie ważne. Wyróżnienie godłem Lean&Green to także doskonałe narzędzie marketingowe. Warto wykorzystać ten fakt w swojej komunikacji i zacząć budować przewagę w branży na Twoim zaangażowaniu w naprawę środowiska.

1

Poprawisz wydajność swoich operacji

Naszym celem nie jest ochrona środowiska kosztem Twojej firmy. Szanujemy fakt, że Twój biznes jest dla Ciebie najważniejszy. Wyznajemy filozofię WIN-WIN, a w przypadku L&G raczej nawet Zielone jest Zielone.  Oznacza to, że usprawniasz firmę, redukujesz koszty, podnosisz wydajność, więcej zarabiasz, a przy okazji redukujesz emisje CO2. Działasz zgodnie z folozofią, że każda zredukowana tona CO2 = większe zyski dla firmy, która się do tego przyczyniła.

4

Nie musisz startować od zera

Jeśli już od jakiegoś czasu aspekty środowiskowe są ważne dla Twojej firmy i wprowadziła ona innowacje i usprawnienia, które ograniczyły emisję CO2, to Lean&Green z przyjemnością je uwzględni. Kto wie, być może w praktyce jesteś już posiadaczem pierwszej gwiazdki.

6

będziesz gotowy na regulacje

Nie ma wątpliwości. W niedalekiej przyszłości Polska będzie musiała wprowadzić regulacje prawne, które zobligują firmy do redukcji emisji CO2. Daj swojej firmie więcej czasu! Zacznij działać już teraz w sposób zrównoważony, dający korzyści Twojej firmie. Wkraczając na tą ścieżkę dzisiaj, łatwiej będzie ci sprostać przyszłym wymogom.